ольга доля

Украинская певица Ольга Доля на странице в Instagram поделилась историей своего пути к музыкальной карьере.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Вчора ми з командою презентували кліп "Лише до тебе". Я присвятила цю відеороботу всім, хто відчуває невпевненість на шляху до своєї мрії. ? Йти до мети — це дуже складно. Знаю з власного досвіду. Але лиш так можна знайти гармонію з самим собою. Моя дорога до музики була довга, починаючи з самого дитинства. Хоч я і отримала музичну освіту, та свою кар'єру звязала з IT- технологіями, фітнесом та викладацькою діяльністю. Але до музики я все таки прийшла… ? Доля привела мене до вокальної академії Олександра Пономарьова @ponomaryovoleksandr. Я велика шанувальниця творчості Пономарьова, тому вчитись у нього було для мене захопленням та честю. Олександр мудрий наставник, який вміє вчасно дати правильну пораду. У нас склалися теплі та відкриті відносини. Саме його приклад та віра в творчий потенціал відкрили мені дорогу в український шоу-бізнес. "Час — це найцінніший ресурс, будь-яка справа потребує постійної роботи над собою, ризику та руху вперед, незважаючи на страх" — такі слушні поради давав мені гуру української музики. Завдяки цьому знайомству, я нарешті знайшла гармонію з собою, кожен день розкриваю свій потенціал, займаюсь музикою, творчістю, тим самим здійснюючи свою мрію. Дякую, Олександре! Пишаюся нашим знайомством! ? #ольгадоля ? Кліп "Лише до тебе" за посиланням в шапці профілю ? #українськамузика

Публикация от Ольга Доля / Olga Dolya (@olgadolya.music)

 

По словам исполнительницы, важнейшую роль в осуществлении ее мечты сыграл Александр Пономарев, который стал не только наставником, а также помог ей поверить в свой талант и записать авторские композиции.

 

«Александр мудрый наставник, который умеет вовремя дать правильный совет. У нас сложились теплые и открытые отношения. Именно его пример и вера в творческий потенциал открыли мне дорогу в украинский шоу-бизнес», — отметила Ольга.

 

Артистка призналась, что ее дорога к музыке была длинная. Она получила музыкальное образование, но свою карьеру связала с IT- технологиями, фитнесом и преподавательской деятельностью.

Ольга добавила, что благодаря советам Александра, она нашла гармонию с собой и каждый день занимается творчеством, тем самым осуществляя свою мечту.
«Время — это самый ценный ресурс, любое дело требует постоянной работы над собой, риска и движения вперед, несмотря на страх» — такие дельные советы давал мне гуру украинской музыки «, — поделилась Доля.

 

Отметим, Ольга Доля представила новую видеоработу «Лише до тебе», которую посвятила всем, кто чувствует неуверенность на пути к мечте.

«Идите к своей мечте, только к ней. Рискуйте, делайте ошибки — это единственный путь к самому себе «, — призывает певица.

Олександр Пономарьов допоміг здійснити мрію українській співачці

Українська співачка Ольга Доля на сторінці в Instagram поділилась історією свого шляху до музичної кар’єри.

За словами виконавиці, найважливішу роль в здійсненні її мрії зіграв Олександр Пономарьов, який став не тільки наставником, а також допоміг їй повірити в свій талант і записати авторські композиції.

 

«Олександр мудрий наставник, який вміє вчасно дати правильну пораду. У нас склалися теплі та відкриті відносини. Саме його приклад та віра в творчий потенціал відкрили мені дорогу в український шоу-бізнес», — зазначила Ольга.

 

Артистка зізналась, що її дорога до музики була довга. Вона отримала музичну освіту та свою кар’єру зв’язала з IT- технологіями, фітнесом та викладацькою діяльністю.
Ольга додала, що завдяки порадам Олександра, вона знайшла гармонію з собою і кожен день займається творчістю, тим самим здійснюючи свою мрію.

«Час — це найцінніший ресурс, будь-яка справа потребує постійної роботи над собою, ризику та руху вперед, незважаючи на страх» — такі слушні поради давав мені гуру української музики», — поділилась Доля.

 

Зазначимо, Ольга Доля презентувала нову відеороботу «Лише до тебе», яку присвятила всім, хто відчуває невпевненість на шляху до мрії.

«Йдіть до своєї мрії, тільки до неї. Ризикуйте, робіть помилки — це єдиний шлях до самого себе», — закликає співачка.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.